Złoty łańcuszek – pamiątka chrztu dla dziewczynki lub chłopca

Jaki prezent z okazji chrztu wybrać? To niełatwa decyzja. Wyjątkowa okazja zasługuje na elegancką oprawę – większość bliskich szuka podarunku, który będzie nie tylko chwilową radością dla maluszka, ale pamiątką na lata.

Biżuteria – ponadczasowa pamiątka chrztu dla dziewczynki lub chłopca

Poszukując prezentu z okazji chrztu, warto szczególną uwagę zwrócić na biżuterię. To idealny wybór na tak wyjątkową okazję – biżuteria jest ponadczasowa, elegancka, doskonale sprawdza się jako drobiazg przywołujący wspomnienia. Cieszy niezależnie od wieku i płci – to idealna pamiątka chrztu świętego dla dziewczynki. Szczególnym symbolem będzie złoty łańcuszek na chrzest z krzyżykiem albo medalikiem, to tradycyjny podarunek kojarzony z uroczystością chrztu świętego.

Jaki łańcuszek na chrzest wybrać?

Wybierając łańcuszek na chrzest, najlepiej stawiać na złoto. Szlachetne i odporne na działanie czasu, długo zachowa piękny wygląd i będzie jedyną w swoim rodzaju ozdobę. Dodatkowym eleganckim detalem będzie zawieszka – na tę okazję najlepszym wyborem będzie krzyżyk albo medalik, można postawić również na eleganckie serduszko albo medalik z grawerem, na przykład z datą urodzin albo datą chrztu. Złoty łańcuszek na chrzest ozdobiony takim detalem jeszcze bardziej zyska na wartości. Wystarczy na niego spojrzeć, by przywołać wspomnienia i obudzić myśl o rodzinnym cieple oraz radości, jaka towarzyszyła powitaniu nowego członka rodziny.